Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Gabriela
Zwardoń-Piwowar

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, następnie 4letnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej nr 404. Z czasem odkryłam terapię schematu, która jest mi bardzo bliska i którą wykorzystuję w swojej pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywałam i rozwijałam w poradni psychologiczno-pedagogicznej, poradniach zdrowia psychicznego, na oddziale dziennym, a także w szpitalu. Systematycznie je rozwijam, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Psychologiem chciałam zostać od 14 roku życia. Ale wszyscy w koło mówili, że to za wczesny wiek na podejmowanie takich decyzji, że mi się zmieni, a w ogóle co to za zawód? Uwierzyłam i poszłam do Liceum Ekonomicznego – w końcu „księgowa” to bardzo konkretny zawód 😊. W czasie liceum moje marzenie jednak tylko jeszcze bardziej dojrzało i utwierdziło. Pojawiła się jednak kolejna przeszkoda – na niektóre uniwersytety był egzamin wstępny z biologii, której w „ekonomie” nie miałam, a z kolei na UJ na psychologię było ok. 25 osób na jedno miejsce. Poszłam jednak za ciosem i spróbowałam. Nigdy nie zapomnę tego dnia, w którym dowiedziałam się, że się dostałam na Uniwersytet Jagielloński. Moja historia jest dla mnie zawsze dowodem na to, że marzenia się spełniają i że warto ufać sobie 😊.

W pracy kieruję się zasadą „Każdy z nas jest inny”. To bogactwo i różnorodność ludzkich historii, sposobów odbierania rzeczywistości, sposobów radzenia sobie itp. jest dla mnie wciąż fascynujące i bardzo ciekawe.

Staram się w każdym widzieć dobro i rozumieć to, że każdy zachowuje się w jakiś sposób, z jakiegoś swojego powodu, wynikającego ze swojej historii, a nie ze złej woli. Pomagam też odnaleźć w sobie to, co każdego wyróżnia i uznać to za wartość, za najistotniejszy element bycia sobą w całej okazałości.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch cudownych dziewczynek. Doświadczenie macierzyństwa bardzo pomaga mi w byciu terapeutą, zwłaszcza terapeutą schematu. Uwielbiam czytać książki i owsiankę z masłem orzechowym i prażonymi jabłkami 😊. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Saska 12E/30, 30-720 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001