Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Anna
Sęk

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe „Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej” realizowane przez Uniwersytet SWPS w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Swoje doświadczenie zdobywałam na Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii w Szpitalu Zakonu Bonifratrów, Warsztatach Terapii Zajęciowej, a obecnie jestem związana z Domem Pomocy Społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, a także z Środowiskowym Domem Samopomocy. Nieustannie staram się podnosić swoje kwalifikacje odbywając liczne kursy i szkolenia z zakresu diagnozy, psychoterapii i pomocy psychologicznej.

Empatia jest podstawą pracy w gabinecie, dlatego bardzo zależy mi, aby do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie, starając się zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia.

Oferuję wsparcie Osobom borykającym się z trudnościami dnia codziennego, zaburzeniami nastroju, psychicznymi, zaburzeniami lękowymi oraz osobowości.

Zapraszam Osoby dorosłe oraz młodych dorosłych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Płaszowska 57, 30-713 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001