Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Edyta
Kosiorowska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Ukończyłam psychologię stosowaną  na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoje doświadczenie zdobywałam na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w  Szpitalu Specjalistycznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie, na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego oraz na Oddziale Psychiatrii w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Małopolska-Południe, działającego w ramach Szpitala Klinicznego im. dra Józefa Babińskiego, gdzie zajmuję się wsparciem i poradnictwem psychologicznym, diagnozą oraz prowadzeniem grupy treningu interpersonalnego dla pacjentów w ramach oddziału dziennego.

Każdą Osobę traktuję w sposób indywidualny, uwzględniając jej unikalne potrzeby.  Ważne jest dla mnie, aby sesje odbywały się w atmosferze poczucia bezpieczeństwa i zaufania. W mojej pracy pomagam ludziom dostosowywać się do życiowych trudności, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Oferuję wsparcie w zakresie trudności emocjonalnych, trudności związanych ze stresem, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości oraz Osobom znajdującym się w sytuacjach kryzysowych. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam młodych dorosłych oraz Osoby dorosłe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Płaszowska 57, 30-713 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001