Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Ewelina
Kołtunowska

Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies oraz instruktorką choreoterapii.  Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Filozoficznym.

Dotychczasową działalność naukową prowadziłam w zakresie zagadnienia szeroko pojętej seksualności człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem zjawiska pedofilii.

Rozwój kompetencji zawodowych rozpoczęłam już w trakcie studiów realizując  staże na Dziennym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym oraz Dziennym Oddziale Terapii Uzależnień.  Aktualnie pracuję w Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie poszerzając swoje doświadczenie kliniczne poprzez stały kontakt z pacjentami psychiatrycznymi.

W swojej pracy koncentruję się na relacji, która tworzy się między terapeutą i Osobą przychodzącą do gabinetu terapeutycznego. Skupiam się na tworzeniu bezpiecznej przestrzeni, dającej odwagę do nazywania swoich emocji, trudności i obaw, takimi jakimi są.  Swoje oddziaływania terapeutyczne poszerzam o zagadnienia pracy z ciałem, uwalniania emocji i traum poprzez ciało oraz terapii tańcem i ruchem.

Zainteresowania zawodowe koncentruję na pracy z osobami z zaburzeniami osobowości.

Zapraszam Osoby dorosłe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Płaszowska 57, 30-713 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001