Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Filip
Łowicki

Jestem Absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychologia. W trakcie studiów ukończyłem również studium pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego, całościowego szkolenia podyplomowego w nurcie poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS, przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego PTTPB.

Doświadczenie w pracy psychologicznej zdobywałem m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, w poradni psychologiczno-pedagogicznej, a także w terapeutycznym punkcie przedszkolnym. Swoje kompetencje zawodowe doskonaliłem, pracując jako psycholog z dziećmi i młodzieżą w stowarzyszeniu SIEMACHA. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałem w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej – Centrum Psychoterapii w Myślenicach, pracując zarówno z osobami dorosłymi jak i młodzieżą.

Aktualnie swoje kompetencje zawodowe doskonalę, pracując w Szpitalu Klinicznym im. Dr. Józefa Babińskiego.

Hobbystycznie działam również jako psycholog sportu, współpracując z zawodnikami oraz drużynami sportowymi – doskonaląc umiejętności mentalne zawodników.

W swojej pracy wykorzystuję głównie metody z drugiej i trzeciej fali psychoterapii poznawczo-behawioralnej, dostosowując formę do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszam Osoby dorosłe, młodych dorosłych oraz młodzież.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Płaszowska 57, 30-713 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001