Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Katarzyna
Gdula

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie kształcę się w 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej realizowanej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

W przeszłości zdobywałam doświadczenie na oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego oraz Szpitala Klinicznego im. dra Józefa Babińskiego w Krakowie. Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Małopolska-Południa, pod szyldem Szpitala Klinicznego im. dra Józefa Babińskiego, gdzie zajmuję się konsultacjami psychologicznymi oraz diagnozą.

Uważam, że relacja terapeutyczna jest kluczowa we wspólnej pracy, dlatego ważne jest dla mnie budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa. W mojej praktyce kieruję się zasadami etyki oraz dobrem Klienta, więc poddaję swoją pracę stałej superwizji. Na co dzień pracuję z Osobami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, trudnościami ze stresem i samoregulacją emocji, a także tymi znajdującymi się w sytuacjach kryzysowych.

Zapraszam Osoby dorosłe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Płaszowska 57, 30-713 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001