Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Klaudia
Mieńkowska

Jestem psycholożką, absolwentką Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Praktykę zawodową zdobywałam między innymi w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, Krakowskim Specjalistycznym Szpitalu im. Jana Pawła II. Pracowałam w placówkach oświatowych, wspierając dzieci i młodzież z zaburzeniami neurorozwojowymi.

Zainteresowanie psychologią społeczną zaowocowało moją pracą w Dziale ds. Pieczy Zastępczej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz współpracą z organizacją pozarządową, w której do dziś pomagam osobom dorosłym, dzieciom i młodzieży doświadczającym zjawiska szeroko rozumianej przemocy, a także wspieram osoby pokrzywdzone przestępstwem. Współprowadzę również grupowe zajęcia psychoedukacyjno-terapeutyczne dla młodzieży i młodych dorosłych.

Priorytetem moich oddziaływań jest pacjent oraz trudności z jakimi się on mierzy, dlatego oferowaną pomoc dostosowuję do jego indywidualnych potrzeb i możliwości, starając się zawsze mieć na względzie jego perspektywę. W swojej praktyce zawodowej korzystam z technik poznawczo-behawioralnych, a w obszarze moich szczególnych zainteresowań znajdują się formy wsparcia zwane trzecią falą terapii CBT.

Jestem zapaloną czytelniczką, a o swoją życiową harmonię dbam poprzez chwile na macie do jogi oraz czas z bliskimi.ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Saska 12E/30, 30-720 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001