Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Klaudia
Mieńkowska

Jestem dyplomowaną psycholożką w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, Krakowskim Specjalistycznym Szpitalu im. Jana Pawła II.

Zainteresowanie psychologią społeczną zaowocowało moją pracą w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz współpracą z organizacją pozarządową, w której udzielałam wsparcia osobom doświadczającym zjawiska szeroko rozumianej przemocy oraz wspierałam osoby pokrzywdzone przestępstwem. Współprowadziłam również grupowe zajęcia psychoedukacyjno-terapeutyczne. Obecnie pracuję w Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, gdzie zajmuję się diagnozą psychologiczną.
Priorytetem moich oddziaływań jest pacjent oraz trudności z jakimi się on mierzy, dlatego oferowaną pomoc dostosowuję do jego indywidualnych potrzeb i możliwości, starając się zawsze mieć na względzie jego perspektywę.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i kieruję się jego kodeksem
etycznym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Saska 12E/30, 30-720 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001