Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Mirela
Karasińska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia. To mój zawód i moja pasja. Każdy człowiek to odrębna historia, do której podchodzę z empatią i szacunkiem. Praca z ludźmi sprawia mi niezwykle dużo radości i satysfakcji. W psychoterapii zawsze najcenniejsze dla mnie jest spotkanie z drugim człowiekiem, z którym wspólnie odbędziemy podróż w stronę lepszego zrozumienia siebie, swoich przeżyć, potrzeb, które często skrywane są pod silnym lękiem, smutkiem, gniewem i innymi emocjami.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu terapii poznawczo- behawioralnej w Centrum Terapeutyczno- Szkoleniowym TER– Cognitiva w Krakowie. Swoją drogę zawodową zaczęłam w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej oraz na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym. To doświadczenie ukierunkowało moją drogę na psychoterapię poznawczo- behawioralną, która cały czas jest nurtem prężnie rozwijającym się o dużej ilości udokumentowanych badań klinicznych oraz daje narzędzia do utrzymywania trwałej zmiany i narzędzi do radzenia sobie w przyszłości, po terapii.

Aktualnie czwarty rok pracuję w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie udzielam wsparcia i prowadzę terapię. Biorę udział w różnych szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje w obrębię terapii poznawczo-behawioralnej, w szczególności interesuje mnie trzecia fala, tj. Terapia Schematu, elementy DBT w regulacji emocji oraz ACT.

Pomagam głównie osobom dorosłym, młodym dorosłym oraz młodzieży. Swoją pracę koncentruję wokół różnych problemów w obrębię zdrowia psychicznego. Wspieram osoby w walce z lękiem, depresją, zaburzeniami odżywania, trudnościach w relacjach, kryzysach wszelkiego typu oraz z zaburzeniami osobowości. W pracy najważniejsza dla mnie jest relacja terapeutyczna między klientem a terapeutą, tworzenie wspólnej przestrzeni, bezpiecznej i nieoceniającej.

Jestem żoną i mamą przedszkolaka. W wolnym czasie lubię spędzać czas z przyjaciółmi, rodziną. Odpoczywam przy dobrej książce i muzyce, która w ważny sposób ukształtowała moją wrażliwość.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Saska 12E/30, 30-720 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001


Call Now Button