Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Weronika
Popielarz-Mróz

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Krakowie.

Ukończyłam psychologię z wyróżnieniem na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie ze specjalnością kliniczną. W trakcie studiów byłam czynnym członkiem Studenckiego Koła Naukowego Wspierania Osób z Autyzmem, biorąc udział w konferencjach naukowych w Polsce jak i za granicą.

Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywałam w przedszkolach publicznych oraz prywatnych z oddziałami integracyjnymi. Związana również byłam z Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom w Krakowie, gdzie prowadziłam indywidualne sesje z dziećmi z autyzmem przy wykorzystaniu Metody 3i.

Doświadczenie zawodowe w pracy z Osobami dorosłymi zdobywam w prywatnym gabinecie.

Swoje kwalifikacje zawodowe podnoszę poprzez udział w kursach i szkoleniach (między innymi: Terapia poznawczo-behawioralna w pracy z małymi dziećmi, Trener TUS, Terapia Ręki) oraz działalność naukową.

Obecnie pracuję również jako Nauczyciel-psycholog w jednym z krakowskich przedszkoli prywatnych.

Zapraszam dzieci, młodzież oraz Osoby dorosłe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Płaszowska 57, 30-713 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001