Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Jan
Wiecha

Jestem absolwentem Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Ukończyłem także Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego, a obecnie jestem w trakcie przygotowywania doktoratu z zakresu
emocji w bliskich związkach romantycznych. Uczęszczam również na studia podyplomowe z zakresu Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Krakowie, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Interesuje mnie zarówno praca badawcza, jak i praktyka psychoterapeutyczna w dyscyplinie psychologii. Do moich głównych zainteresowań zawodowych należą teoretyczna i stosowana analiza zachowania, psychologia bliskich związków romantycznych, a także seksuologia.

Doświadczenie praktyczne zdobyłem w szkołach, poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Saska 12E/30, 30-720 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001