Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Matylda
Kawalec

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. W ramach studiów zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z psychologii klinicznej i psychologii zdrowia. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami znajdującymi się w kryzysie zdrowia somatycznego, zmagającymi się z chorobami o charakterze przewlekłym i terminalnym.

Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym TER-Cognitiva.

Zainteresowanie terapią poznawczo-behawioralną wykiełkowało we mnie na etapie studiów. Zachęcił mnie fakt, że skuteczność tego podejścia została wielokrotnie wykazana w badaniach naukowych, co stanowi dla mnie nadrzędną wartość, ponieważ priorytetem mojej pracy jest skupienie się na działaniach, które przynoszą efekty. Rozpoczęcie szkolenia całościowego w nurcie poznawczo-behawioralnym było jednym z moich największych marzeń. Konsekwentnie poszerzam swoją wiedzę, a praktykę poddaję superwizji.

W relacji z klientem koncentruję się na wytworzeniu bezpiecznej przestrzeni, która będzie służyła zajściu pożądanych i trwałych zmian. Jestem osobą ciepłą i zaangażowaną. Pielęgnuję w sobie wrażliwość na różnorodność ludzkich potrzeb, determinowanych osobistą i niepowtarzalną historią życia.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Saska 12E/30, 30-720 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001


Call Now Button