Centrum Dobrych Myśli
arrow_upward

Sylwia
Kastek

Z wykształcenia jestem psychologiem, posiadam również licencjat z pedagogiki społeczno-opiekuńczej. Obecnie kontynuuję moją edukację na czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie poznawczo-behawioralnym w Instytucie Poznawczym w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, domu pomocy społecznej, poradni zdrowia psychicznego a także podczas stażu na Psychiatrycznym Oddziale Dziennym Szpitala Klinicznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie.

Moja droga do bycia psychoterapeutką rozpoczęła się już na wczesnym etapie mojego życia, gdy zrozumiałam, że chcę pomagać ludziom w trudnych sytuacjach. Od tego czasu wybory jakich dokonywałam prowadziły mnie do miejsca, w którym właśnie jestem. Dla mnie, psychoterapia to nie tylko praca, to sposób życia. Pomaganie innym i uczestniczenie w ich procesie terapeutycznym sprawiają, że również ja doświadczam życia mocniej i pełniej.

Moja dewiza życiowa to „nawet najgorsze rzeczy kiedyś mijają”. Wierzę, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach można znaleźć rozwiązania, a każda osoba zasługuje na wsparcie i zrozumienie.

Nieustannie rozwijam się jako terapeutka, uczestnicząc w szkoleniach, czytając najnowsze publikacje i poddając swoją pracę regularnej superwizji. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Poza pracą zawodową, moją pasją są podróże, czytanie książek oraz praktykowanie jogi. Te zainteresowania uzupełniają moje życie, pomagając zachować równowagę i perspektywę również w pracy terapeutycznej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Telefon do CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres email CENTRUM DOBRYCH MYŚLI

Adres CENTRUM DOBRYCH MYŚLI ul. Saska 12E/30, 30-720 Kraków, woj. małopolskie

Konsultacje psychologiczne NIP: 5532298020

Konsultacje psychologiczne REGON: 369744938

Konsultacje psychologiczne KONTO BANKOWE NEST BANK: 91 2530 0008 2062 1066 6269 0001